• 1 z 2
 

Hlava pístu pro AEG - Dural HET

 
Dostupnost Na dotaz
400 Kč
330,58 Kč bez DPH
Kód produktu E310-AL
Značka EPeS
Kategorie Standardní
Položka byla vyprodána...
 
EPeSní hlavy pístu se mohou pochlubit specielní konstrukcí zvyšující těsnost a tedy výkon a vysokou odolností při zachování velmi nízké hmotnosti.
 
Hlava pístu je opatřena dvěma o-kroužky - menším vodícím a větším těsnícím. Ten je při pohybu pístu vpřed roztahován tlakem vzduchu díky jedenácti otvorům s radiálním vyústěním pro maximální efektivitu. Hmotnost samotné hlavy včetně o-kroužků je 6,35g, kompletní hlava pístu včetně ložiska s přírubou a šroubem pak 11,40g. Duralovou hlavu lze použít v kombinaci s nejsilnějšími pružinami.
Výborná kluznost a odolnost povrchu díky speciální povrchové vrstvě - Hard Elox penetrovaný Teflonem.
Součástí balení je hlava pístu s nasazeným vodícím a těsnícím o-kroužkem a přibaleným menším vodicím kroužkem pro dosažení maximální kompatibility s válci menších vnitřních průměrů. Dále pak ložisko, příruba ložiska a dva pevnostní šrouby - s imbusovou a křížovou hlavou
 
Vyrobeno na přesných CNC strojích v České republice z vysoce kvalitního materiálu, používaného v leteckém průmyslu - DURAL EN-AW 7075-T6. Při výrobě je kladen důraz na vysokou jakost povrchů ve vstupních otvorech pro vzduch a drážkách pro těsnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: