• 1 z 4
 

Kompletní CNC HopUp komora s MBLOCK(R) pro M4

 
Dostupnost Na dotaz
690 Kč
570,25 Kč bez DPH
Kód produktu ASPRO283
Značka AirsoftPro
Kategorie Hop-Up komory pro M4 / M16
Položka byla vyprodána...
 
Dalším unikátním výrobkem z dílny AirsoftPro je komora pro pro elektrické zbraně série M4. Kvalitní komora je důležitým předpokladem pro stabilní a dobrý výkon zbraně. Jen kovové obráběné komory poskytují nejvyšší přesnost výroby bez nepřesností a otřepů.
Jak je již z názvu zřejmé, jedná se o originální řešení, kdy díl spojuje všechny vlastnosti HopUp komory a zároveň  vzpěry převodového mechanismu MBLOCK(R). Na první pohled inovativní konstrukce je celá vyráběna z hliníkové slitiny s eloxovaným povrchem. Nejedná se o re-brand, tedy přebalovaný produkt jiného výrobce. Komora byla vyrobena v ČR na přesných CNC strojích špičkové kvality.
Prasknutí mechaboxu elektrických zbraní je jedna z nejvážnějších a také nejdražších závad. Způsobuje ji několik faktorů: Střelba na prázdno, střelba se špatně utěsněnou zbraní, vada materiálu, extrémně vysoká kadence, velmi silná pružina a v neposlední řadě střelba při nízkých teplotách.  Se vzrůstající popularitou upgrade dílů a s trendem zvyšování výkonu se dá očekávat, že se výskyt  těchto závad  bude zvětšovat.
Nabízená komora má ambice tomuto prasknutí předcházet, nebo alespoň zmírnit fatální důsledky této závady. Konstrukce je navržena tak, aby komora vyplňovala prostor mezi hlavní a čelní stěnou mechaboxu. Rázy z mechaboxu se tak přenáší na komoru, dále pak na gumové těsnění a na vnější hlaveň.
Protože je na trhu řada výrobců, liší se i vzdálenost mezi mechaboxem a hlavní. Tedy vzdálenost, kterou má naše komora vyplnit. Proto je délka komory taková, aby bylo vždy nutné vnější hlaveň před vložením povolit a povysunout. Je tedy třeba pomocí přiloženého klíče povolit matici předpažbí, hlaveň povysunout, nainstalovat komoru a zase matici s hlavní utáhnout. Tím je zajištěno vložení komory bez vůle a její správná funkce. Vše je patrné z videí níže. Zbraně, které mají v předpažbí kovovou tyčku (plynová trubice), vyžadují pro povolení ozubené matice odsunutí bloku mušky.
Regulace HopUp přítlaku probíhá pomocí červeného kovového prstence. Ten lze otáčet takřka o 360° a regulace př..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: